Порошенко на “Книжковому Арсеналі” купив книги собі і на подарунок біженцям

*

Президент України Петро Порошенко разом із дружиною Мариною у неділю відвідали V міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал”. Глава держави ознайомився з великим вибором цікавих книжок, які цього року представлені на виставці-ярмарку, повідомляє Newsru.ua з посиланням на президентську прес-службу.

 

Порошенко особливо відзначив атмосферу справжнього книжкового свята і додав, що більш за все його вразили навіть не книжки, яких цього року на “Книжковому арсеналі” було представлено як ніколи багато, а люди, велика черга охочих відвідати цю видатну подію у культурному житті країни.

 

“Люди тягнуться до літератури. Емоції винятково позитивні”, – сказав президент.

Серед придбаних на ярмарці Порошенком книжок – “Історія Європи” Нормана Дейвіса, “Розстріляне відродження” Юрія Лавриненка, “Довженко. Трилогія”, “Листи до Ольги” Вацлава Гавела.

 

“Тепер дав би Бог часу їх прочитати”, – прокоментував він свій вибір.

Також президент подарував добірку дитячих книжок одного з відомих видавництв України п’ятьом дітям з багатодітної родині з Вуглегірська, яка дуже постраждала під час артилерійських обстрілів.

 

Як повідомлялося, у програмі “Книжкового Арсеналу 2015” проходила книжкова виставка-ярмарок за участі більш ніж 150 провідних видавництв та міжнародних культурних партнерів, які представили широкий вибір художньої, дитячої та мистецької літератури. За дні виставки відбулося понад 200 подій для дорослих і дітей за участі 40 письменників, літературних діячів та митців із 12 країн.

Newsru.ua