На Книжковому Арсеналі для дітей проведуть “динозаврячий квест”

*

На 5-му Книжковому Арсеналі молоде київське видавництво «Фонтан казок» проведе «динозаврячий квест» і презентує 5 новинок для дітей та їхніх батьків: 

 

– збірку поезій для дітей «Снюсь-нюсь-нюсь» Юрія Бедрика в креативному оформленні (малюнки на полотні з елементами вишивки) юної художниці з Луцька Аліни Віліщук;

 

– фантастично-пригодницьку «динозаврячу» повість Сергія Пантюка в оформленні Наді Каламєєць «Вінчі й Едісон»;

 

– оповідання для малюків Оксани Куценко «Печені яблука» в барвистому оформленні відомої львівської художниці Ольги Кваші;

 

– «Швейцарські казки», які розказав таємничий Олег Чаклун, а Ірина Суманенкова намалювала у популярній у Швейцарії вітражній стилістиці;

 

– адресовану «батькам і старших братикам та сестричкам маленьких читачів» збірку інтимної лірики Івана Андрусяка «Серця приручених рослин», оформлену Христиною Стринадюк у стилістиці гуцульської кахлі.

 

В «арсенальній» програмі «Фонтану казок» кожен день буде присвячений одній із книжкових серії цього видавництва. Середа, 22 квітня – День доброго чаклунства; четвер, 23-го – День добрих казок; п’ятниця, 24-го – День динозаврів; субота, 25-го – День добрих віршів. У ці дні на книжки згаданих серій усі покупці отримають знижки. А в неділю, 26 квітня, у День добрих читачів, знижку отримає кожен, хто придбає мінімум три будь-які книжки видавництва.

 

Презентація усіх новинок – дійство під назвою «Фонтан казок, пригод і віршів» – відбудеться також у неділю, 26 квітня, о 16.00 у «Дитячих майстернях».

 

А для юні динозавролюби у п’ятницю, 24-го, зможуть узяти участь у веселому квесті «Від Вінчі до Едісона» – тут будуть рухливі й інтелектуальні ігри та конкурси. УВАГА: для участі в квесті потрібно попередньо зареєструватися за телефонами (095) 270-30-80, (095) 404-44-42 (Марина Климова), або на мейл marina@fontan-book.com, або приватним повідомленням на видавничій сторінці у Фейсбуку.

Друг Читача