У Києві презентували “Конспірологію”, яка вийшла в одному примірнику

*

У Києві пройшла презентація арт-бука «Конспірологія» письменника, журналіста, сценариста Антона Фрідлянда. До книги увійшли 40 нових оповідань, кожне з них можна прочитати у відкритому джерелі, в чому полягає частина концепції арт-бука. Пише Сultprostir.

 

Єдиний екземпляр «Конспірології» створений вручну. Обкладинкою для книги послужив оригінал картини відомого українського художника Олександра Ройтбурда, а футляр для арт-бука створили Рута та Інокентій Коршунови. Всі тексти в книзі виконані каліграфами Марією Олійник та Дариною Степичевою. Вага арт-бука − близько 6 кг.

 

«У мене немає жодних сентиментальних почуттів стосовно паперової книги. Електронна книга доступна більшій кількості читачів, вона більш компактна і довговічна. На мій погляд, паперова книга незабаром стане долею колекціонерів, тоді як електронна книга перетвориться на стандартний формат. Мені хотілося створити незвичайний арт-проект, доступний великому числу читачів. Мені здається, ніякого протиріччя в цьому немає», − пояснив Cultprostir Антон Фрідлянд.

Сultprostir