У Києві утилізували книгу про Сталіна через скаргу активістки

*

Російська книжкова торговельна мережа утилізувала книгу “Сталін” через скаргу громадської активістки “Центру громадянських свобод” Марії Томак. Про що вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

 

“Днями зайшла до магазину БУКВА в ТРК “Dream Town – Дрім-Таун”, купити книгу на подарунок. Знаю, що мережа російська, але потрібно було терміново, а на Оболоні, знаєте, книгарень не так багато. Побачила на книжковій полиці ось цю, з дозволу сказати, літєратуру (на фото), попросила книгу скарг і пропозицій і накатала скаргу (фото також додаю). Не думала, що так швидко отримаю реакцію, і що реакція буде такою. От щойно прийшов лист”, – написала Марія Томак.

*

12 квітня у відповідь на офіційну скаргу дирекція магазину вилучила з продажу книгу і відправила лист-відповідь.

 

“Ваше прохання було розглянуто і книга “Сталін” відразу була знята з продажу і відправлена на склад для утилізації. Ми постійно намагаємось відслідковувати потрапляння подібної літератури на полиці, але цього разу не догледіли, за що просимо вибачення. Після Вашого відгуку ще раз прискіпливо перевірили асортимент, особливо відділ історії. Дякуємо за Вашу пильність і донесення до відома нашої помилки”, – публікує офіційну відповідь на своїй сторінці Марія Томак.

Друг Читача