20 інтерв’ю успішних українців виходять книжкою

*

«Видавництво Старого Лева» готує до друку книгу «theUKRAINIANS: історії успіху», до якої ввійшли 20 інтерв’ю онлайн-видання The Ukrainians. Про це медіа повідомило на своїй сторінці у Facebook. До книжкового видання обсягом 250 сторінок увійшли розмови із Вахтангом Кіпіані, Мирославою Гонгадзе, Зурабом Аласанією, Любомиром Гузаром, Павлом Шереметою, Іриною Соловей, Богданом Гаврилишиним, Ярославом Ажнюком та іншими українцями.

 

Передмову до книги написав відомий український журналіст Андрій Куликов.

Ця книга – «перша порція» інтерв’ю інтернет-видання, які виходять друком.

У коментарі «Телекритиці» керівник проекту The Ukrainians Тарас Прокопишин зазначив, що за умови читацького інтересу інтерв’ю виходитимуть в режимі альманаху і надалі.

 

«На The Ukrainians уже вийшло майже 50 розмов. Якби ми опублікували їх усі разом – це було б незручно для читача. Книга б тоді складалася із щонайменше 700 сторінок! Тому ми з видавництвом вирішили обрати 20 інтерв’ю, і у відборі керувалися прагненням зробити цю книгу цікавою для якомога ширшого кола. Тож до книги увійшли розмови з людьми з різних сфер діяльності, різного віку і рівня відомості. Хоча кожен з наших героїв заслуговує бути в книзі. Сподіваюся, в майбутньому так і станеться», – розповів Тарас.

 

Презентація книги «theUKRAINIANS: історії успіху» відбудеться на цьогорічному «Книжковому арсеналі», який проходитиме в Києві 22-26 квітня, в рамках тематичної подіумної дискусії «Успішний українець: ознаки, принципи, цінності», в якій візьмуть участь і деякі герої інтерв’ю The Ukrainians.

 

Нагадаємо, незалежне інтернет-видання The Ukrainians стартувало у травні минулого року. У виданні щотижня виходить розлоге інтерв’ю-портрет з українцем, який досяг успіху у своїй сфері.

Видавництво Старого Лева

Передзамовити книгу.