“Країна Мрій” переїжджає у Пирогово

*

Традиційний фестиваль “Країна Мрій”, який раніше проходив на Співочому полі в Києві, змінює локацію. Про це повідомила Gazeta.ua з посиланням на прес-службу фестивалю. Цього року “Країна Мрій” відбудеться 20-21 червня на території музею під відкритим небом “Пирогово”.

 

“Зелені ландшафти з дивиною традиційного українського побуту “Пирогово” у поєднанні з етнокультурним простором “Країни Мрій” – це вибухонебезпечна суміш”, – впевнені організатори.

Відвідувачам фестивалю вони обіцяють “більш масштабний проект, ще більше гостей та учасників, унікальний фестиваль повітряних куль “Монгольфлерія” та багато інших цікавих подій”.

 

На фестивалі виступлять Мотор’ролла – Чумаки, ВВ, Бумбокс, ТНМК, Onuka, Млада, Жадан і собаки, Атмасфера, The Doox, Піккардійська Терція, Bauci and Brothers, Юлія Рома, Kyiv Tango Project, Джалапіта, Lemko Bluegrass Band, ДомРа, Cepasa, GO- A, Grozovska band, Cherokey Charlie, VEXLYARSKY, Shopping hour, Olexa Kabanov, Alik Fantaev.

 

Нагадаємо, що в рамках фестивалю пройде традиційна VIІI Літературна Країна Мрій, кураторами якої є письменники та видавці Брати Капранови. Цього року літературна частина етно-фестивалю “Країна Мрій” буде представлена Літературною сценою та Книжковим ярмарком.

Gazeta.ua