Антін Мухарський та Орест Лютий презентують автобіографічну книгу “Розрив”

*

У видавництві “Фоліо” вийшов новий роман Антін Мухарського – “Розрив. Як я став “націонал-фашистом”, покинув дружину та сімох дітей”. Повідомляє у прес-анонсі видавництво “Фоліо”.

 

Антін Мухарський є талановитою та всебічно розвинутою особистістю. Є засновником Союзу Вольних Художників “Воля або смерть” та мистецької платформи “Український культурний фронт”. Та найцікавіше те, що він має другу іпостась в особі Ореста Лютого – професора антропології, автор та художній керівник музичного проекту “Лагідна та Сувора українізація”.

 

Автобіографічний роман-концерт “РОЗРИВ” створений за всіма законами компілятивного жанру епохи постмодерну та сучасної української неогероїки. Він розповідаює про життєві переживання, про протистояння характерів, про кохання чоловіка і жінки, про любов до рідних дітей. Ідею свого роману автор розкриє на презентації видання.

 

Пресс-конференція для журналістів на честь виходу книги пройде 14 квітня о 17:00 в книгарні “Довженко книги кава.кіно” за адресою Бульварно-Кудрявська 43а, після чого відбудеться презентація для читачів, без зміни локації, о 19:00.

Друг Читача

Купити книги Антіна Мухарського.

  • Саврадим

    Правду розповідають люди, щоб нав’язати брехню потрібен апарат (Є. Лец): Брехливі уста – онкологія душі (Ж. Поль).

  • Саврадим

    Не водіться з ідіотами, якщо ви не психіатр. Вони занадто дурні, щоб ігонорувати консультації непрофесіонала (Є. Лец). Таке нині спостерігаємо в політиці. А що література?