Книги про Бандеру та Шухевича представлять на “Книжковому Арсеналі”

Серед книжкових новинок Видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля», які незабаром будуть представлені на «Книжковому Арсеналі», з’являться й два томи серії «Українці. Історія нескорених». Її розпочинають книги про ідеологічних лідерів Національно-визвольного руху – Степана Бандеру та Романа Шухевича. Пише Сultprostir.

*

Купити книгу. 

 

Том, присвячений ідеологу українського націоналізму, написав кандидат історичних наук М. Посівний, який у своєму науковому доробку має 38 робіт з вивчення діяльності УПА. Використовуючи історичні документи, свідчення сучасників Бандери, автор створює не просто біографічне полотно, а певний історичний контекст, який дає зрозуміти роль Степана Бандери у тогочасному суспільно-політичному житті України.

 

Історику Олесі Ісаюк, працівнику Центру досліджень визвольного руху, належить найбільш повна на сьогодні біографія очільника ОУН Романа Шухевича. Як зазначає видавництво: «У ході підготовки пропонованої книги було опрацьовано значний масив документів, що дозволили до вже відомого портрета незламного борця за незалежність України додати нових штрихів до постаті Шухевича-політика, військового, бізнесмена, чоловіка, батька. Окрему увагу авторка приділила розвінчанню міфів про масштабну співпрацю та участь у каральних акціях і УПА, і Шухевича особисто».

Сultprostir