У Житомирі презентують “не-літературний путівник літературою”

*

Олексій Геращенко та Петро Мацкевич презентуватимуть інші виміри літератури у Житомирі

 

11 вересня (у суботу) о 12.00 Вільний університет – Житомир і Видавництво «Кальварія» запрошують до Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Ольжича на зустріч із автором книжкової новинки та з видавцем.

*

На вас чекає лекція «Не-літературний путівник українською літературою сучасності» патріарха українського книговидавничого бізнесу, фізика та засновника видавництва «Кальварія» львів’янина Петра Мацкевича та презентація ще «гарячої» книжкової новинки «Кальварії» — роману «Лише секунда» економіста, експерта із управління фінансами, співзасновника коворкінг простору FreudHouse (Київ), викладача Києво-Могилянської Бізнес Школи (kmbs) і лектора Вільного університету житомирянина Олексія Геращенка.

Буктрейлер до книги Олексія Геращенка


Рідне місто Олексія Геращенка стане першим місцем, де він представить книгу «Лише секунда» (ще до першої офіційної презентації, яка запланована в рамках Книжкового Арсеналу в Києві), а Петро Мацкевич говоритиме про те, хто є справжніми обличчями сучасної України, про практичну корисність сучасної української літератури та нашу сучасну культуру/літературу у світовому контексті.

 

Дата проведення: 11 квітня.  Початок о 12-00. За адресою: Новий бульвар, 4

Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Ольжича

Вхід вільний.

Друг Читача