У Дніпропетровську рекламу замінять віршами Шевченка та Сосюри

*

У дніпропетровських маршрутках, вагонах метро та трамваях замість реклами мають з’явитися плакати з віршами українських поетів, яких дніпропетровці обирають шляхом голосування у соцмережах. Про це 7 квітня на прес-конференції повідомив голова Дніпропетровської обласної молодіжної ради Сергій Кривогуз, передає Укрінформ.

 

“Ідея виникла після реалізації проекту “Розмовляй українською 24 години”. Ми плануємо провести голосування, щоб визначитись, вірші яких поетів жителі Дніпропетровська хотіли б читати в транспорті. Ми сподіваємось також вийти на молодих поетів нашого регіону і теж популяризувати їхні твори в маршрутках”, – розповів Кривогуз.

 

Попереднім голосуванням уже обрано кількох авторів. Це Василь Симоненко, Іван Котляревський, Ліна Костенко, Тарас Шевченко, Володимир Сосюра, Леся Українка.

 

Для розміщення творів класиків обрано найпопулярніші міські маршрути. Як зазначила координатор проекту Дарія Хом’як, у маршрутках і метро Дніпропетровська вірші з’являться з 13 квітня, а в електротранспорті – 4 травня.

 

Раніше стало відомо, що цитати з нової збірки письменника Сергія Жадана “Життя Марії” розмістять в центрі Харкова.

Newsru.ua