Міносвіти набирає волонтерів у літні мовні табори

*Міністерство освіти і науки України виступило з пропозицією трансформувати оздоровчі табори, в яких учні перебувають після закінчення навчального року, на літні школи вивчення англійської мови. В таких таборах діти зможуть спілкуватися іноземною мовою і застосовувати її у різних формах діяльності – наприклад, в ігрових, концертних та театральних програмах. Дво- або тритижнева програма навчання, за задумом Міносвіти, має бути реалізована в червні. Пише Сultprostir.

МОН закликає громадян України, які добре володіють англійською, та іноземців стати волонтерами в таких літніх таборах. Міністерство особливо розраховує на те, що в цій справі свою позитивну роль зіграє патріотизм: мовні курси для школярів – це можливість допомогти в освітній справі своїй рідній школі, місту чи селу. Охочих просять звернутися до управління освіти чи інститут підвищення кваліфікацій певного регіону – всі контакти розміщені на сайті МОН. Треба буде погодити з обраною школою терміни проведення курсу, а також ознайомитися з навчально-методичними матеріалами та графіком проведення основних заходів в рамках проекту.

 

Проект не передбачає державного фінансування, тому волонтер не може розраховувати на відшкодування йому транспортних витрат на доїзд до пункту призначення. Зате питання поселення може бути вирішене  спільно зі школою та управлінням освіти регіону. Волонтерам будуть надаватися консультаційна допомога та безкоштовні методичні матеріали. Партнери проекту – Peace Corps, British Council, American Councils, Світовий конгрес українців, Euromaidan SOS, програма КАКТУС.

Сultprostir