Політичні журналісти представлять свої книги на “Книжковому Арсеналі”

*

Популярні українські журналісти Мустафа Найєм, Соня Кошкіна, Сергій Лещенко та Наталя Гуменюк представлять свої книги в рамках 5-го ювілейного міжнародного ярмарку “Книжковий Арсенал”, що відбудеться у Києві 22-26 квітня.

 

Як розповіла Cultprostir куратор української програми фестивалю Ірина Славінська, на ярмарку цього року будуть представлені кілька творів авторства зірок української журналістики: книжка про АТО Катерини Сергацкової та Артема Чапая “Війна на три букви”, інтерв’ю Мустафи Найєма з Юрієм Луценком про досвід ув’язнення, книжка розслідування про Межигір’я Сергія Лещенка, проект “Єлюди” Крістіни Бердинських, розслідування закулісної історії Євромайдану від Соні Кошкіної, книжка Наталки Гуменюк “Майдан Тахрір. У пошуках втраченої революції”.

 

“Один із цьогорічних трендів “Книжкового Арсеналу” − це участь письменників-переселенців. Вони пишуть різними мовами, в різних стилях, жанрах. Їх єднає одне – ми тут в Києві їх не помічали. Дуже прикро, що знадобилася війна та хвиля внутрішньої міграції, аби я для себе відкрила цих авторів”, – каже куратор “Книжкового Арсеналу” Ірина Славінська.

Cultprostir