Книга про грузинського реформатора Бендукідзе вийде українською

*

На “Книжковому Арсеналі” в Києві презентують книгу про грузинського реформатора Каху Бендукідзе. Про це у своєму Facebook написав директор “Видавництва Старого Лева” Микола Шейко. Пише Gazeta.ua.

 

“Якось так… Але я все ще не вибрав… Колір чи ні? Чергова новинка на Книжковий Арсенал”, – написав він і виклав варіанти обкладинок майбутньої книги.

 

Називається видання “Гудбай, Імперіє”, а написав книгу колишній головний редактор журналу Forbes.Україна Володимир Федорін.

 

Нагадаємо, книжковий ярмарок “Книжковий Арсенал” відбудеться 22-26 квітня.

 

Бендукідзе помер 13 листопада 2014 року в Лондоні. Бендукідзе в 1990-ті роки займався бізнесом у Росії. Він заснував холдинг “Об’єднані машинобудівні заводи”. До 2004 року він був віце-президентом Російського союзу промисловців і підприємців (РСПП), однак після Революції троянд у Грузії переїхав до Тбілісі, а через рік продав свої акції в ОМЗ.

 

В уряді Грузії Бендукідзе очолив Міністерство економіки, а потім отримав посаду міністра з координації економічних реформ. Основою концепції міністра стало залучення інвестицій шляхом продажу держвласності і полегшення умов для ведення середнього та малого бізнесу.

Gazeta.ua