Трилогія про дівчину з тату дракона отримає продовження

*

Провідні світові видання облетіла новина про те, що 27 серпня цього року з друку вийде продовження нашумілої трилогії шведського письменника Стіга Ларссона про життя, пригоди і поневіряння Лісбет Саландер. Пише Сultprostir.

 

За інформацією The Telegraph, продовження трилогії називатиметься The Girl in the Spider’s Web («Дівчина в павутинні»), напише його колишній кримінальний журналіст і автор біографії футболіста Златана Ібрагімовича, яка стала найбільш швидко продаваною книгою в Швеції всіх часів, адже за перший тиждень продажів розійшлася накладом у 500 000 екземплярів, Давид Лагеркранц.

 

Примітно, що родичі Стіга Ларссона позитивно відгукнулися про цю ідею. Замість скандалу батько і брат письменника, який пішов з життя в 2004 році, заявили: «Дозволяючи Давиду Лагеркранцу написати свій власний роман із серії «Міленіум», ми підтримуємо героїв і світ, створений Стігом Ларссоном». Цивільна дружина письменника, який став всесвітньо відомим після смерті, Єва Габрієлссон має протилежну точку зору. На її думку, Стіг був би розлючений, дізнавшись про продовження трилогії. Єва вважає, що видавництву просто потрібні гроші, які можна заробити на вже відомій серії романів.

Сultprostir

Купити трилогію українською.