Андрій Кокотюха позбавився усіх конкурентів, – вважає російський блогер

*

Андрій Кокотюха – найплодовитіший письменник України через те, що “прибрав” усіх конкурентів, свого часу виступаючи проти російських книг та авторів на українському книжковому ринку. Так вважає російський блогер.

 

До таких висновків блогер Володимир Холодов із Москви прийшов, коли побачив фотографію Кокотюхи з усіма його книгами. Ці звинувачення Андрій Кокотюха прокоментував на своїй сторінці у Facebook:

“Українці – УРА! Якась частина Вас (більше 300 лайків) уже бачила мою нинішню ранкову фотку з книжками, створеними мною. Так ось – це бачили не лише Ви. Це бачили КАЦАПИ. Більше того – вони поширили мене з книжками у своїх соцмережах. І збрехали: ось цей Кокотюха два роки тому активно виступав проти допуску російських книг і російських авторів на український ринок. Довиступався. Зачистив поле. Тепер бачте, скільки навидавав без конкуренції з росіянами. Серйозно, не брешу. Ви мені скиньте будь-яку інфу, коли я виступав проти присутності російських письменників і Україні два (!) роки тому”.

Друг Читача