У Росії вийшла книга про Майдан

*

Видавництво Російського союзу письменників видало книгу Міті Хопти «Майдан ніжності. Київські історії». Блогер, есеїст, pr-фахівець, який в 2013 році став лауреатом російської Національної премії «Письменник року», створив книгу не стільки про політику, скільки про внутрішній пошуку себе і особистої свободи. Пише Cultprostir.

 

«Колись жовто-блакитні прапори замайорять над Москвою на знак початку нової сторінки її історії. А поки наші прапори з’явилися в книжкових магазинах Москви, на обкладинці моєї нової книги. Видав її Російський союз письменників, підозрюю, в цьому жесті було не стільки захоплення прозою автора, скільки демонстрація позиції, адже, за великим рахунком, московська інтелігенція не поділяє агресивні настрої своєї країни. Книга − збірка оповідань, написаних під час душевного підйому країни. Тому вийшла книга про революції − не тільки ті, де люди виходять на вулиці з вимогами до влади, ще й про революції особисті та сокровенні, коли люди наважуються в чомусь собі зізнатися, зробити щось, що не поміщається у власний досвід. Ну, і про кохання в книзі багато, адже лише воно здатне змінити нас до непізнаваності», − зізнався Cultprostir автор.

Cultprostir

  • Петро Запорожець

    На неділі вхід до великої книгарні у Москві був прикрашений великою гірляндою жовто-блакитних куль. Дуже гарно!. А головне, сотні працівників книгарні світилися тихою радістю. Чудово!