Лесь Подерв’янський прочитає свої епічні п’єси зі сцени

*

27 березня в Сarribean Club не буде спецефектів та натовпу акторів. На сцені буде одне зручне крісло, в якому займе місце сам культовий автор “епічних п’єс”, Лесь Подерв’янський.

 

Лесь – визнаний геній сучасності. Його сатира гостра, жорстка, майстерність слова – бездоганна. Його п’єси – то суміш брутальності, здорового глузду, політичного стьобу та різноманітних алегорій, то море прихованої й неприкритої іронії.

 

Ви почуєте свої улюблені твори видатного українського сатирика. Саме ті, що вдома заслухали свого часу по колу та розібрали на цитати: “Діана”, “Нірвана”, “Кацапи”, “Блєск і ніщєта підарасів” та інші надвідоміші п’єси Леся.

 

Сам Подерв’янський вважає себе в першу чергу художником. Позатим він вже класик української літератури. П’єси Подерв’янського вплинули на розвиток новітньої української літератури.

 

“…до укладання шкільної програми можна підійти ще більш творчо й створити спільний українсько-російський підручник із літератури. Туди пропоную в обов’язковому порядку включити п’єсу Леся Подерев’янського “Кацапи”, як яскравий зразок оспівування дружби народів та героїчного виконання кожним із нас свого інтернаціонального обов’язку.” – сказав поет Сергій Жадан.

Gazeta.ua