Сьогодні у Києві відбудеться творчий вечір Івана Драча

*

Видавництво «Фоліо» запрошує Вас завітати на захід присвячений творчості знаного українського поета Івана Драча, який відбудеться 26 лютого о 19:00 в книгарні «ДОВЖЕНКО.книги.кава.кіно» (вул. Бульварно-Кудрявська, 43а (в минулому Воровського).

 

Іван Драч (1936 р.) – постать неординарна в українській літературі, крім того він є державним і громадським діячем,лауреатом Шевченківської премії, Державної премії СРСР та 2006 року відзначений званням Герой України. Свого часу був найбільшим революціонером слова з-посеред шістдесятників, як його називали, «вічний єретик», поет, який шукав нових масштабів художнього мислення. Його творчість – це постійний пошук, постійне новаторство. В кінематографі саме за сценаріями Драча було створено низку справді культових фільмів – «Пропала грамота», «Криниця для спраглих», «Камінний хрест».

 

У видавництві «Фоліо» вийшли друком збірка поетичних перекладів і статей митця «Наближення» (2008)  та збірки поезій «Сивим конем» (2011) і «Тощо» (2013) – до видань увійшли вірші, написані в останні десятиліття минулого століття, а також поезії останнього часу. Відвідавши творчий вечір Ви зможете особисто поспілкуватися з поетом непересічного таланту та його гостями заслуженими журналістами України Абліцовим  Віталієм Григоровичем та Перебийнісом Петром Мойсеєвичем.

Друг Читача