На радіо “Аристократи” читають книги про життя знаменитих дітей

*

22 лютого на радіо «Аристократи» вийшов пілотний випуск програми «Живі читання», що існуватиме у форматі розповідей про життя знаменитих дітей. Повідомляє Читомо.

 

Читання розпочалися уривками з книг про дитинство Джона Леннона та Фредді Меркьюри у виконанні акторів Вані Якімова і Світлани Смірнової.

 

Куратором програми – Саша Сметаненко. А книжковим партнером стало – видавництво «Грані-Т».

 

«Основна тема наступного сезону на радіо (А) – просвітницька, – розповідає Саша Сметаненко. – Отже, серія історій про життя знаменитих дітей виникла в голові якось сама собою, як відповідь, сформульована на запит. Здалося, що це має бути цікаво і дорослим, і дітям, бо всі ми «родом з дитинства»… Якщо ж зовсім глобально, це спроба зрозуміти і простежити, де і коли народжується талант, здібності, і як не втратити цей момент, а навпаки, підтримати його. Поки все це на доброму і чесному слові. Ось такий експеримент».

 

Відтепер щонеділі з 18:00 до 19:00 у студії радіо (А) читатимуть нові голоси, для цього своїх акторів «відряджає» Новий театр на Печерську. Щоразу автори програми обіцяють по дві історії – про двох персонажів, яких об’єднуватиме спільна тема, риса характеру чи рід діяльності.

 

Читання звучатимуть російською і українською мовами, за задумом авторів програма має залишитись білінгвою. Усі випуски можна буде прослухати в окремому подкасті.

Читомо