Розпочав роботу сайт “Львів – місто літератури”

*

Сайт «Львів – місто літератури» покликаний стати платформою для обміну інформації про книговидавничі новини та збору літературних ініціатив. Він також є важливим елементом до отримання нашим містом офіційного статусу «Львів – місто літератури ЮНЕСКО» і входження Львова до мережі Creative cities.

 

Спеціально для сайту була розроблена інтерактивна мапа львівських бібліотек. На сайті викладено унікальне дослідження письменника та літературознавця Івана Лучука, у якому він розповідає про історію розвитку львівського письменництва і книговидання. У розділі «Історія і постаті» міститься інфомація про осіб і творчі групи, котрі долучилися до становлення літературних надбань Львова.

 

Зауважимо, що сайт «Львів – місто літератури» двомовний. Меню і публікації англійською дозволять туристам орієнтуватися у літературних маршрутах, що викладені на веб-сторінці. Зокрема, на сайті можна буде прослідкувати за літературними подіями Львова, ознайомитися із місцевими видавництвами, книгарнями та культурними виданнями.

 

Сайт постійно наповнюватиметься пізнавальними статтями та актуальними новинами про літературну сферу Львова. Ідеї, матеріали чи анонси подій можна надсилати на lcol@bookforum.com.ua

Друг Читача