“Ґала радіо” повністю відмовилося від російської музики

*

“Радіокомпанія Гала” з позивним “Ґала радіо”  перейменувалася на “Радіо Єс” і повністю виключає зі свого ефіру музику російською мовою та музику російських виконавців.

 

Це зміни, що супроводжують зміну власників радіоканалу. Новий власник – європейська компанія, що володіє мережею радіостанцій у Європейському Союзі, – повідомляють “Українські новини“.

 

Відмова від російської музики та мови – не єдині зміни, що торкнулися мовної політики станції. Нове керівництво заявляє, що українська музика звучатиме тільки українською мовою. Обіцяють збільшити її частку в ефірі до половини й кажуть, що буде це переважно поп-рок.

 

Радіомережа володіє ліцензією на мовлення в 12 великих містах по всій Україні. Мовлення з Сімферополя, Донецька та Луганська наразі призупинене, проте компанія готова брати участь у подальших конкурсах на право звучати в нових містах.

 

В ефірі Львова “Радіо Єс” стало вже шостою станцією в верхньому діапазоні ультракоротких хвиль (FM), на якій зовсім не транслюють музики російською мовою. Крім цього це, відповідно до частот: 89,7 “FM-Галичина”; 100,8 “Львівська хвиля”; 104,7 “Люкс-FM” (львівський ефір цієї станції відмінний від ефіру в решті України); 106,7 “Незалежність” і 107,2 “Вголос”.

Gazeta.ua