Терористи готують зрозумілий для дітей “ДНР” буквар

*

Заява так званого “міністра освіти і науки ДНР” Ігоря Костенка про те, що в самопроголошеній “Донецькій Народній Республіці” підготували і надрукували кілька примірників нового букваря для молодших школярів, виявилося передчасним, повідомляє Час.ua з посиланням на elise.com.ua.

 

Це випливає з чергового повідомлення прес-центру “ДНР”. Раніше, “міністр” повідомив, що навчальний буквар “був повністю зроблений донецькими майстрами і оформлений донецькими художниками”. “Це наш буквар – Донецької Народної Республіки. У ньому зображені традиційні герої з російських билин, епосу”, – хвалився І. Костенок.

 

Прес-служба “міністерства освіти і науки ДНР” фактично спростувала заяви свого міністра. У новому повідомленні наголошується, що “новоросскій” буквар поки ще перебуває в стадії розробки.
“З цією метою створено робочі групи, до яких увійшли найкращі фахівці ДНР у сфері освіти, науки і педагогіки. Роботу над лінгвістичною складовою підручника ведуть фахівці кафедри загального мовознавства та історії мови Донецького національного університету. Оформленням першої книги школяра займаються художники Юрій Петрушкин і Ганна Васильєва-Шакіна”, – повідомляє прес-служба “МОН ДНР”.

 

Зміст запропонованого букваря спрямований на те, щоб підручник став зрозумілим для першокласника Республіки, – повідомляють у міністерстві. Чим процес оволодіння азами російської мови школярами “ДНР” відрізняється від аналогічного в інших школах, у повідомленні не вказується.

Час.ua