Шевченківський лауреат видав книгу з екологічних матеріалів

В одній із ужгородських книгарень лауреат Шевченківської премії Мирослав Дочинець презентував про своє нове видання “Синій зошит”, створене виключно з екологічних матеріалів.

*

Купити книгу.

Крихти спостережень, одкровень, зауваг і мудрих приписів. Все це відомий закарпатський письменник Мирослав Дочинець передав у своїй новій книзі, яка називається “Синій зошит”. Своє творіння письменник для себе називає головною книгою на сьогодні. Книга особлива не тільки своїм змістом, але й створена з екологічних матеріалів. Як зазначає Мирослав Дочинець, папір книги  виготовлений із соломи, а фарби з окислення сажі соломи.

 

 

Читайте також: Мирослав Дочинець: «У справжній літературі мало літератури. Майстерність у тому, щоб уникати майстерності»

На презентацію книги, попри Різдво, зібралось багато прихильників творчості закарпатського письменника. Всі вони мали нагоду придбати нове видання за видавничою ціною, а також з автографом автора. Брали не тільки для себе, але і для  друзів. На сьогодні вже надрукований перший тираж у кількості 2 тис. примірників. Також нове видання вже відправили за кордон, а тому цей тираж, як зазначає автор, не стане останнім.

М-Студіо