Бібліотекарям скасували пільги та доплати

*

Верховна Рада ухвалила закон про скасування соціальних пільг працівникам бібліотек. Повідомляє Пан Бібліотекар.

“Верховна Рада ухвалила закон про скасування соціальних пільг різним категоріям громадян. Щоб нікого випадково не ввести в оману, прохання перевірити – дивлюся файл Проект Закону (доопрацьований) 26.12.2014. Отож, у Законі про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України №1577 від 22.12.2014 знаходимо пункт 17, де сказано про зміни у статті 30 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу». Спершу йдеться про пільги на безплатне користування житлом з опаленням та освітленням, якими ніколи не користувався, тому мене це мало цікавить. Але далі страшніше…

Частину четверту у якій сказано, що працівникам бібліотек можуть встановлюватися надбавки та доплати в межах затвердженого фонду оплати праці працівників бібліотек змінено на – Умови оплати праці працівників бібліотек визначаються Кабінетом Міністрів України.

І нарешті – ЧАСТИНУ ШОСТУ ВИКЛЮЧИТИ.
Так, це саме у частині 6 йшлося, що працівники бібліотек мають право на допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі посадового окладу, а також матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та доплату за вислугу років у розмірах та порядку, що встановлюються Кабінетом Міністрів України.”