Держкіно заборонило 4 російські фільми, серед яких “Тарас Бульба”

*

Державне агентство України з питань кіно відмовило у видачі прокатних посвідчень ще чотирьом російським фільмам. Про це у понеділок, 22 грудня, йшлося у повідомленні прес-служби агентства в Facebook. Пише Newsru.ua.

 

“Прокатне посвідчення не видано фільмам “Мами-3” Георгія Малкова та Еміля Нікогосяна і “Тарас Бульба” Володимира Бортка, а також телесеріалів “Кремінь” та Кремінь-2″ Володимира Єпіфанцева і Олександра Аншютца“, – йдеться в повідомленні.

 

Так, зазначається, що у видачі прокатного посвідчення фільму “Мами-3” відмовлено за “шовіністичне звеличення Росії і російських цінностей, порушення штучної ностальгії за радянським традиціям, імперську ідеологію і пропаганду “русского мира”.

 

“Обмеження поширення серіалів “Кремінь” та “Кремінь-2″ цілком відповідають позиції Держкіно не видавати прокатне посвідчення тим російським фільмам і серіалам, які в умовах російської інформаційної та воєнної агресії проти України, створюють позитивний імідж російських елітних військ, які пропагують і героїзують спецназівців ГРУ ГШ РФ”, – наголошується в повідомленні Держкіно.

 

А фільм “Тарас Бульба”, на думку агентства, “перекручує історичні події, фальсифікує та дискредитує українську національну ідею, і в цілому, є кричуще антиукраїнським”.

 

Нагадаємо, раніше в грудні Україні заборонили 71 фільм і серіал за участю Охлобистіна. А в листопаді Держкіно заборонило в Україні показ 69 фільмів з участю Пореченкова.

Newsru.ua