Василь Шкляр презентує свій роман у Києві

*

23 грудня о 19:00 у Києві у Домі освіти та культури «Майстер Клас» (вул. Лаврська, 16 а) Василь Шкляр презентує свій новий роман «Маруся», модерувати зустріч словом і піснею буде Орест Лютий (Антін Мухарський).


*

Купити книгу.

Після шаленого успіху «Залишенця», продажі якого склали понад 150 тисяч примірників, шанувальники творчості Василя Шкляра декілька років чекали на анонсовану ним історію про ще одну легенду повстанського руху України – отаманшу Марусю. Цієї осені роман «Маруся» вийшов друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», наклад нової книги вже сягнув більше 40 тисяч примірників. В переддень новорічних свят Василь Шкляр вперше презентує «Марусю» у Києві.

 

Читайте також рецензію на книгу: Василь Шкляр. Маруся

 
Над новим романом «Маруся» Василь Шкляр працював майже шість років. У ньому висвітлено бурхливі події 1919-го — року трагедії українського повстанського руху. Перед нами постає неординарна, героїчна та майже містична постать: отаманша Маруся, блакитноока красуня із сонячним волоссям. Вона мала б прожити інше життя, але не такі то були часи. Майбутнє країни завмерло на вагах долі, тому після загибелі братів, отаманів української повстанської армії,        16-річна гімназистка Саша Соколовська бере до рук зброю і стає на чолі тисячного війська. Відтепер вона — отаман Маруся. Жінка-легенда, саме ім’я якої буде сповнювати жахом ворогів…

 

Читайте також: Василь Шкляр: «Воля України або смерть»

 
Історія, яка так потрібна тисячам українців у ці чи не найскладніші та найдраматичніші часи нашої історії, про героїчну дочку вільної України Сашу Соколовську – Марусю, обов’язково додасть наснаги та віри у найкраще нашим громадянам. Сам Василь Шкляр про свою головну героїню з безмежною любов’ю зазначив: «Ось же вона летить на коні попереду свого загону, отаман Маруся, а над її шапкою розвівається шлик із написом «Смерть ворогам України!». І це вам не Орлеанська Діва, котра воювала іконкою. Моя непорочна Маруся доводила свою правду кулею.»

Друг Читача