Діти написали книжку разом з відомими письменниками

*

У суботу, 20 грудня, в Києві презентують книжку, яку створили діти спільно з професійними письменниками під час Дитячого літературно-освітнього курсу «Від вигадки до книжки».

 

П’ять тижнів щосуботи відомі дитячі письменники та ілюстратори вчили  маленьких слухачів літературній майстерності, разом вигадували ідеї казок і героїв, карколомні сюжети та ілюстрації до них. Вік дітей – від 6 до 10 років.

 

Лектори і тренери курсу: Іван Андрусяк, Володимир Аренєв, Євгенія Гайдамака, Лариса Денисенко, Сашко Дерманський, Ольга Купріян, Андрій Курков, Сашко Лірник, Зірка Мензатюк, Марія Придьма, Галина Ткачук, Володимир Чернишенко.

 

Наприкінці курсу, який завершується вже 20 грудня, «Центр літературної освіти» презентує творчий продукт курсу – книжку. Текстове та ілюстративне наповнення видання повністю створено дітьми разом із лекторами. До книги увійшло 4 спільно написаних казки та понад 50 ілюстрацій.

 

На презентації маленькі письменники прочитають уривки з казок, розкажуть чому навчилися на курсі та власне презентують свою першу книжку.

 

Також організатори розкажуть деталі про наступні літературно-освітні проекти для дітей і підлітків.

 

Дата і час: 20 грудня (субота), початок о 12:30

Місце:  Музей книги і друкарства України (вул. Лаврська, 9, корп. 9)

Контактна особа: Вікторія Матюша (050-358-19-99, litosvita.org @ gmail.com)

Вхід вільний.

Друг Читача