Телеведучий Руслан Сєнічкін презентував свою кулінарну книжку

*

17 грудня на “Різдвяному Арсеналі” телеведучий Руслан Сєнічкін презентував свою першу кулінарну книгу “Сніданки“. Розмістив у ній рецепти вітамінних сніданків.

 

“У книзі зібрали рецепти наших глядачів, дописувачів і людей, які раніше були успішними кулінарами. Всі рецепти перевіряв особисто. Їх не тільки готував, а й куштував. Вони з першого разу виходили у мене смачними. Страви за цими рецептами вдасться приготувати навіть людині, яка раніше ніколи не готувала”, – сказав Руслан Сєнічкін.

 

Руслан Сєнічкін почав готувати у ефірі ранкової програми “Сніданок” на каналі “1+1”. До того взагалі не порався біля плити.

 

“Коли вперше готував яєчню, вона перетворилася на вугілля, у свої перші пироги взагалі забув покласти начинку, а у перший суп вкинув забагато вермішелі і він перетворився на білу киселеву масу. Тепер вважаю себе досвідченим кухарем. Можу приготувати багато смачних і корисних страв. Ведучі Людмила Барбір і Марина Леончук, які зі мною працюють, – дуже стрункі і худенькі. Поряд із ними почуваю себе Вінні Пухом. Але ніколи не шкодував про те, що не сидів на дієтах. Якби робив це, то ніколи б скуштував усі ті смачні страви, які готую в ефірі”, – поділився Руслан Сєнічкін.
“Сюжет про приготування якоїсь страви тривають 3-3,5 хвилини. Щоб зробити цей ролик потрібно не менше двох годин”, – додав він.

 

Також Руслан Сєнічкін зізнався, що ніколи не снідає і любить експериментувати на кухні.

 

“Перед ефіром в мене немає апетиту. Це погано, бо сніданок – це старт для всього організму. Їм вже після ефіру – якийсь салатик чи картопельку. Часто щось змінюю у рецептах і додаю якісь свої інгредієнти. Знаю вже багато секретів. Буряк завжди зафарбовує інші інгредієнти салатів у свій колір. Щоб цього не сталося, потертий буряк слід скропити оливкою олією і вже потім викладати у салат. Олія не дасть буряку фарбувати інші продукти у його колір”, – сказав ведучий.

 

Книжку Сєнічкіна має 194 сторінки. На “Різдвяному Арсеналі” продавали за 160 гривень.

Gazeta.ua