Вийшла перша дитяча книжка про Україну від каналу ПЛЮСПЛЮС

*

Героям чарівного світу ПЛЮСПЛЮС стало цікаво, що відбувається за межами телевізора, й вони бадьоро вийшли за його межі: канал створив 3D книжку за мотивами проекту «Це наше і це твоє». Вона стане першою книжкою про Україну, а згодом – теплою згадкою з дитинства.

 

“Це наше і  це твоє” – це 3D книжка-гра, яка розповідає чимало вражаючих фактів про нашу країну, якими можна пишатись. А завдяки яскравим об’ємним ілюстраціям перегляд книжки стане цікавим заняттям для всієї родини довгими зимовими вечорами, адже дорослі теж зможуть дізнатися з неї багато нового.

 

«Я дуже захоплююсь нашою країною, і мені дуже хотілось передати це захоплення нашим дітям. Спочатку були мультфільми, які так і називались – «Це наше і це твоє», які теж розповідали цікаві факти про Україну. Виникла ідея продовжити цю історію й видати книжку. Цей проект був створений як реакція на події останнього року в нашій країні. Події, свідками яких стали і наші діти. Мене  не полишало питання: «Ну як можна не любити таку прекрасну країну?», «Чого нам не вистачає, щоб бути патріотами?». І я подумала про те, що, можливо, нам чогось недорозповіли в дитинстві? От ми і спробували розповісти», – зазначила Іванна Найда, автор книжки «Це наше і це твоє», генеральний продюсер каналу ПЛЮСПЛЮС.

*

У продажі книжка з’явиться до Дня Святого Миколая. Вона складається з 6-ти 3D розворотів, на кожному з яких відтворений один із захопливих фактів про нашу країну.

*

Перший наклад книжки – 5 тисяч примірників. У планах каналу також випустити продовження.

«Ідея книжки просто розкішна! Ба більше, я не знаю, як учителі молодших класів і матусі, котрі дають своїм дітям домашню освіту, обходилися без цієї книжки раніше. Деякі факти здивували й мене – і я собі можу тільки уявити, якими барвами заграє уява котрогось малого мудрагелика, коли він прочитає, що соляна печера, звідкіля українці видобувають сіль, настільки велика, що там можна літати на повітряній кулі! І що хтось, власне, уже такі польоти здійснював!», – зазначила дитяча письменниця Надійка Гербіш.

Інформацію про місця продажу книжки шукайте на сайті каналу ПЛЮСПЛЮС.