Тарас Федюк вийшов складу журі премії “Книга року ВВС”, бо не згоден з результатами

*

Український поет Тарас Федюк, президент Асоціації українських письменників (з 2000 року), вийшов із складу журі “Книга року ВВС“. Про це повідомляє “Українська літературна газета“.

 

Літератор так коментує своє рішення: “Цього року більшість членів журі запропонувало абсолютно неприйнятне для мене рішення. В обох номінаціях, а особливо в “дорослій”, були книжки значно сильніші од оголошеної переможцем книги Софії Андрухович. Можу назвати лише декілька прізвищ авторів таких книг: Василь Шкляр, Сергій Жадан, Ярослав Мельник, Андрій Кокотюха, Артем Чапай. Список можна і розширити.

 

Крім того, м’яко кажучи, дуже дивним здалось, що книжки талановитих і відомих письменників Володимира Даниленка і Галини Пагутяк не втрапили навіть до довгого списку, сформованого безпосередньо редакцією ВВС.

 

Аби не дивуватись ще більше в подальшому, я вирішив вийти зі складу журі. І зробив це 9 грудня ц.р. Жодного стосунку до ухвал журі, оголошених після цієї дати я не маю.

 

І наостанок. Щиро бажаю керівництву поважної установи,аби воно якимось чином спромоглося пояснити деяким членам журі, що хамство під час обговорення поданих на конкурс творів – це не європейський вибір редакції ВВС”.

Gazeta.ua