У суботу кияни рятуватимуть кінотеатр “Жовтень”, який суд постановив виселити

*

Київський апеляційний господарський суд залишив у силі рішення суду першої інстанції про виселення ТОВ «Кіноман» з приміщення кінотеатру «Жовтень». Повідомляє Cultprostir.

 

«Таким чином, суд апеляційної інстанції підтвердив правомірність і обґрунтованість доводів прокуратури про відсутність у ТОВ «Кіноман» законних підстав користуватися приміщеннями кінотеатру для здійснення своєї господарської діяльності без оформлення в установленому законом порядку орендних відносин», – зазначив прокурор міста Києва Сергій Юлдашев.

 

Нагадаємо, що 13 листопада Київрада проголосувала за рішення про передачу в оренду ТОВ «Кіноман» кінотеатру «Жовтень» до 2020 року.

 

На своїй сторінці у Facebook директор «Жовтня» Людмила Горделадзе, назвавши рішення суду «цирком», написала: «Дев’ятнадцяте рішення суду. Тринадцять підтверджували орендний договір, решта спростовували. Але тепер після пожежі є рішення сесії Київради, яке спростовує сьогоднішнє рішення суду. В принципі, це непрямий доказ того, що якщо кінотеатри підпалюють, то це комусь потрібно».

 

Активісти, які захищають «Жовтень», висловили крайню стурбованість тим, що відбувається. «Рішення суду стосується старого договору. Після того, як Київрада ухвалила рішення підписати новий договір, ми сподіваємося, що він все-таки буде підписаний, і старання прокуратури зійдуть нанівець. Однак таке рішення суду є «тривожним» дзвінком для громадськості. Те, що відбувається, говорить про те, що Революція Гідності ще не закінчена. Участь органів прокуратури та елементів судової системи, як інструментів у розвитку приватного бізнесу, все ще актуальне питання для України, як і було за часів Януковича», – прокоментував ситуацію для Cultprostir Сергій Щелкунов, організатор акцій «Врятуй «Жовтень!»

У суботу, 29 листопада, з 12:00 до 17:00 пройде чергова акція з толокою та благодійним концертом «Врятуй «Жовтень!».

 

Організатори заходу планують прийняти резолюцію, в якій закличуть міську владу оперативно профінансувати та провести роботи, пов’язані з консервацією будівлі кінотеатру. Під час акції також розпочнеться збір коштів на першочергові потреби “Жовтня”.

 

Віче у рамках акції проведе Олексій Дівєєв-Церковний. Очікуються виступи представників столичної влади, керівництва кінотеатру, а також громадянської кампанії “ВРЯТУЙ ЖОВТЕНЬ!”.

 

Після прибирання та народного віче розпочнеться благодійний концерт на підтримку кінотеатру. Для фанатів “Жовтня” виступлять Михайло Опекан, Андрій Сотніков RasSvet, PivDen’ та інші виконавці.

Організатори акції запрошують всіх небайдужих приєднатися до прибирання приміщення о 12:00,  а також послухати благодійний концерт в підтримку “Жовтня”, який розпочнеться о 15:30.

Детальніше про подію тут.

За матеріалами Cultprostir