Віктор Суворов: “Україна переможе, Росія розпадеться”

*

Відомий історик Другої світової війни, письменник Віктор Суворов (Різун) у своєму останньому інтерв’ю дав президенту Росії Володимиру Путіну всього рік перебування при владі, після чого почнеться розвал країни, повідомляє Newsru.ua з посиланням на Польське Радіо.

 

Стрімкий занепад і падіння режиму Путіна, а в наслідку розвал Росії, може початися, за словами Суворова, з якоїсь банальної дрібниці.

 

“…Раптовий переворот або розпад Росії на частини можуть початися в будь-який момент. Довше, ніж рік не протримаються”, – сказав Суворов.

 Читайте також: Віктор Суворов: «Сталін розумів, що без українців із Гітлером не впорається»

Віктор Суворов був офіцером радянської армії і військової розвідки ГРУ. В кінці сімдесятих років він втік у Великобританію, де почав писати про історію Росії та СРСР, а також розкривати таємниці радянської розвідки.

 

У своїй останній книзі “Азбука Суворова” він розповідає про найбільших російських і радянських лідерів, які мають найбільший вплив на долю Європи і світу.

 

У своїй новій книзі Суворов дає дуже критичну оцінку політики Володимира Путіна, який, на його думку, є загрозою для всього світу. Письменник рішуче не згоден з думкою тих, хто називає Путіна геніальним стратегом.

 

*

Купити книгу.

 

“Де тут прояв геніальності? Де досягнення? Є нафта, газ, золото, уран, алюміній. Є все, а країна вмирає. Ну, звичайно ж геній!”, – іронізує російський письменник.

 

Однак, Суворов має набагато більш серйозні звинувачення на адресу Путіна. Він згадує про вибухи в житлових будинках в Росії, які 15 років тому стали причиною для вторгнення в Чечню, або про знищення малайзійського “Боїнга” в Україні.

 

“Збиття літака було страшним злочином, проте це була помилка. А вибухи – це від початку продуманий злочин”, – стверджує письменник.

 

Суворов не вірить в успіх відновлення імперії Володимиром Путіним. Навпаки, письменник переконаний, що Росію чекає розпад, а самого президента – переворот. Про це свідчить поступова економічна і суспільна деградація.

 

“Події драматично розвиваються. Мова йде про швидкий занепад. Відбувається різке погіршення. І це може відбутися в будь-який момент: раптовий переворот або розпад Росії на частини. Довше ніж рік вони не протримаються”, – вважає Суворов.

 

На думку Суворова, попри болючі втрати, Київ з перемогою вийде з російсько-українського конфлікту.

 

“Стратегічно Україна вже перемогла, оскільки прокинувся народ”, – сказав Суворов.

Newsru.ua