Німці везуть в Україну виставу за дитячою книгою-бестселером

*

До чотирьох українських міст (Києва, Львова, Івано-Франківська,Чернівців) вперше завітає німецький мобільний театр pohyb’s & konsorten, щоб показати виставу за однією з найпопулярніших дитячих книжок останніх 15 років − «Ґруффело» і «Маля Ґруффелo». Повідомляє Cultprostir.

 

Театр pohyb’s & konsorten представляє інтерактивну виставу про мишеня та чудовисько Ґруффело. Два оповідачі перенесуть публіку у казковий світ. Мінімалізм реквізитів і костюмів, швидка зміна героїв, виразні рухи, елементи клоунади зосереджують увагу глядачів на конкретних ситуаціях і стосунках між героями. Актори обов’язково залучатимуть до вистави маленьких глядачів. Як зазначено у прес-релізі Goethe-Institut в Україні, організатора гастролей, казкова вистава − це «дивовижна історія про силу уяви, про мужність, про дотепність і кмітливість, історія, яка підбадьорює, стверджуючи, що з будь-якої ситуації завжди є вихід. Це історія для дітей віком від 3 і до 93 років».

 

Читайте також: Груффало, Ґрінч, Лікар Дуліттл та Кролик Пітер хочуть познайомитися з українцями

 

Віршовану казку про сміливе мишеня та кумедне чудовисько Ґруффело написали Аксель Шеффлер та Юлія Дональдсон, видана 1999 року в Лондоні з оригінальними авторськими ілюстраціями, книга відразу стала бестселером, згодом отримавши анімаційну екранізацію.

 

Розклад вистав та умови реєстрації за посиланням.

Cultprostir