Міністр культури: “Настав час вводити цензуру на пропаганду”

*

Міністр культури України Євген Нищук розповів про те, як важливо встановити правила гри на ринку інформації. Про необхідність введення обмежень для російської пропаганди Євген Нищук розповів в інтерв’ю РБК-Україна, передає ДеПо.

 

«Мені, власне, пред’являли претензії російські ЗМІ та деякі наші, що ми вводимо цензуру на мистецтво. Мовляв, це ж невірний шлях. Я відповідав неодноразово, що насправді цензуру на мистецтво справді не можна вводити, але цензуру на пропаганду, кремлівську, зокрема, її, нарешті, настав час вводити», – акцентував Нищук.

 

У цензурі міністр бачить спосіб самозахисту.

 

«Вони (росіяни, – ред.) негласно цю цензуру проводили вже 23 роки. Те, про що я вже говорив: що заборонялося, щоб українські актори грали головні ролі. Або певні теми вибиралися та інше. Нам пора якось оборонятися і встановлювати свої правила. Це засіб збереження своєї культури, своїх цінностей. Це не цензура, це просто захист від агресії, культурної агресії. На сході ось іде військова агресія, а є ще в цілому щодо всієї України інформаційна агресія, війна практично проти України», – сказав Євген.

 

Як повідомляв ДеПо, також Нищук розповів, що в Україні знімуть фільм і серіал про АТО.

ДеПо