Приміщення під Літературний музей у Львові заберуть у школи-інтернату для дітей-інвалідів

*

Депутати Львівської облради під час сесійного засідання 18 листопада підтримали створення комунального закладу ЛОР «Львівський Літературний музей». За це рішення проголосували 73 обранці. Пише Zaxid.net.

 

Згідно з рішенням облради, управління майном спільної власності ЛОР має затвердити статут комунального закладу «Львівський літературний музей» та запропонувати перелік приміщень, де б міг розміститись культурний заклад.

 

Також директор департаменту культури ЛОДА Наталія Гамкало, відповідно до рішення ЛОР, має подати облраді концепцію створення музею та проект реалізації рішення.

 

Нагадаємо, група українських письменників на чолі із Романом Лубківським просять створити Літературний музей у приміщенні палацу Семенських-Левицьких на вул. Пекарській, 102, де зараз діє школа-інтернат для дітей з вадами розвитку.

 

Як повідомляв ZAXID.NET, 18 листопада під час сесії ЛОР під стіни облради з пікетом вийшли батьки дітей-інвалідів, які навчаються у школі-інтернаті для неповносправних на вул. Пекарській, 102, у Львові. Люди вимагають не віддавати приміщення навчального закладу під Літературний музей.

Zaxid.net