Російський «друг київської хунти» привезе свої кращі тексти

*

12 грудня в київському Будинку офіцерів відбудеться творчий вечір Віктора Шендеровича − письменника, журналіста, теле- і радіоведучого. На заході Шендерович представить кращі тексти різних років. Повідомляє Сultprostir.

 

Нагадаємо, що Віктор Шендерович підтримує соціально-політичні зміни в Україні і різко засуджує політику Путіна, за що отримав від російського телеканалу НТВ статус «друга київської хунти».

 

В одному з недавніх ефірів радіостанції «Ехо Москви» Віктор Шендерович так висловився з приводу інформаційного впливу російських ЗМІ на висвітлення ситуації в Україні, їх повного заперечення присутності російських військових в країні, і сприйняття цього співгромадянами письменника: «Кого ми будемо переконувати? Людей, які не хочуть цього знати? Ні, їх не можна в цьому переконати. Можна переконати людину, яка хоче дізнатися істину. От є якась загадка, є таємниця якась. Людина хоче дізнатися. Якийсь експеримент хімік ставить. Він хоче зрозуміти, що буде в результаті. Якщо людина хоче дізнатися, отримати інформацію − вона може її отримати, ласкаво просимо. Відкритий світ, інтернет є, фотографії є. Далі ти вибираєш, кому ти віриш, хто для тебе авторитет. Якщо Останкіно для людей авторитет з розіпнутими хлопчиками, то значить, людина буде вірити Останкіно. Якщо інший авторитет − буде вірити іншим джерелам».

Сultprostir