У Києві відкриється виставка до 125-річчя Остапа Вишні

*Музей книги і друкарства України  та Інститут літератури ім. Т.Шевченка НАН запрошують на відкриття виставки до 125-річчя від дня народження видатного українського гумориста і сатирика Остапа Вишні (Павла Михайловича Губенка) «Сивий голуб українського гумору», яке відбудеться 21 листопада 2014 р. о 15.00 у Музеї книги і друкарства України за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 9. (на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника).
На виставці експонуються твори Остапа Вишні, літературно-критичні дослідження його творчості, спогади, автографи, документи, періодичні видання, світлини письменника, ілюстрації до Вишнівських усмішок. Представлені друковані матеріали видані в різні роки в Україні і за кордоном.
Виставка побудована на основі фондових колекцій Музею книги і друкарства України, Національної історичної бібліотеки України, та сімейного архіву онуки письменника Мар’яни Леонідівни Євтушенко.
У програмі: виступи кандидата філологічних наук, дослідника життя і творчості О.Вишні, заст.директора Інституту літератури ім.Т.Шевченка НАНУ С.А.Гальченка, письменника-гумориста О.Чорногуза, народного артиста України А.Н.Паламаренка, спів Т.Компаніченка, гурту «Хорея Козацька» та ін.
Відвідати експозицію можна з 21 листопада до 31 грудня 2014 року.
Музей книги і друкарства (м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 9.) працює з 10.00 до 17.00 щодня, крім вівторка. Тел.: 280-66-23