У Севастополі заборонили альтернативну кіноісторію про Пушкіна і Лермонтова

*

“Губернатор” Севастополя Олександр Пушкарьов заборонив показ фільму “Дуель. Пушкін-Лермонтов” російського режисера Дениса Банникова, який зняв стрічку в жанрі “альтернативної історії”. Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передає Крим. Реалії.

“Показ категорично заборонив заступник губернатора Олександр Пушкарьов. Він, не бачачи жодного кадру, сказав, що нікому не дозволить тривожити кістки Пушкіна і Лермонтова, переписувати історію і знімати те, чого не було”, – заявив виконавчий директор фільму “Дуель. Пушкін – Лермонтов” Микола Александров.

 

За його словами, домовитися про оренду не вдалося і з керівництвом комерційних кінозалів. Прем’єрний показ картини відбудеться в Сімферополі, в кінозалі бізнес-центру “Космос”.

За сюжетом фільму, знятого режисером Денисом Банниковим у Севастополі, Росія перемагає в Кримській війні, а Пушкін і Лермонтов залишаються живими до середини XIX століття і, на замовлення імператора Миколи I, який продовжує правити Росією, готують матеріали для офіційної історії дому Романових

Gazeta.ua