Мустафа Джемілєв та Брати Капранови розкажуть спільну історію кримських татар та українців

*

Книгарня «Є» та видавництво «Зелений Пес» запрошують на зустріч із лідером кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим та письменниками Братами Капрановими – «Українці – кримські татари: дві мови – одна історія». Зустріч відбудеться у рамках презентації книги  «Мальована  історія Незалежності України».

 

«Мальована історія Незалежності України» — це короткий (80 сторінок), логічний і зрозумілий виклад історичних подій, які зв’язують єдиною ниткою розвиток державності, починаючи від трипільських та кіммерійських племен аж до 1991-го року. Вона об’єднує в одне ціле історію всіх українських земель — від Закарпаття та Галичини до Слобожанщини та Криму.

*

Купити книгу.

У цій книзі перше в українській історичній публіцистиці історію Криму та кримськотатарського народу подано невід’ємно від історії решти українських земель, а історію кримськотатарської державності разом з історією державності української.

 

Сьогодні у школах часто розповідають, що кримські татари завжди були ворогами українців, робили набіги і брали ясир. Просто як за Сталіна: народ-зрадник! Незалежна Україна не може будуватися на ідеології, яка є ворожою щодо частини народу. А отже, спільна історія українців, кримських татар, гагаузів, караїмів, греків, євреїв – усіх народів, що творять сьогодні українську державу – необхідність номер один.

 

«Мальовану історію Незалежності України» Братів Капранових висунуто на Шевченківську премію.

 

Презентація відбудеться 12 листопада о 18:00 у книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3).

Вхід вільний.

Друг Читача

  • Mihail

    О чем могут рассказать эти три проститутки?