“Через вірш “Никогда мы не будем братьями” канал “Россия 24″ зняв про мене гнівну програму”, – поетеса Анастасія Дмитрук

*

12 вересня у Копальні Кави на львівській Площі Ринок київська поетеса 23-річна Анастасія Дмитрук виступила на творчому вечорі. На зустріч прийшли також чоловіки-військові, які повернулися з АТО.

 

Анастасія написала вірш “Никогда мы не будем братьями” щойно росіяни почали експансію Криму. Відео розмістила у мережі YouTube у березня. На її сторінці одразу зявилися гнівні коментарі від росіян та схвальні від українців.

 

“Були погрози, а були й намагання переконати мене, що я не права. Як це, ми не брати? Через цю всю ситуацію я посварилася із родичами, втратила друзів. Але знайшла нових. Їжджу часто на зустріч із нашими хлопцями, які лікуються у госпіталях, читаю їм вірші”, – розповідає Анастасія.

 

На Форумі видавців презентували першу збірку поезії Анастасії Дмитрук “Верните нам наше небо” накладом 10 000 екземплярів. У збірці – громадянська та інтимна лірика, перші проби поетеси.

 

“Після коментарів у соцмеражех і відповідей – віршів, пісень на мою творчість, ще й по 24 російському каналу 20 хвилин говорили про мій вірш і читали найвлучніші, найгидкіші коментарі до нього. Але мені це лише полестило”, – каже.