Юрій Луценко презентував у Львові книгу “По обидва боки колючого дроту”

*

Разом із журналістом Мустафою Наємом, радник президента України Юрій Луценко, під час форуму видавців у Львові, представив свою першу книжку-спогади – “По обидва боки колючого дроту“.

 

Близько 14 години, у дзеркальному залі Палацу Потоцьких, збирається понад 300 людей. Через 5 хвилин, на презентацію заходять автори книги та дружина Юрія Луценка — Ірина. Сідають за стіл посередині зали. Люди вітають їх оплесками.

 

“Коли Юрій Луценко мені розповів про свої історії в тюрмі, я одразу не повірив, що все з цього правда. Людина не може так до деталей пам’ятати все за два роки. Попросив аби той дав мені свого щоденника, який вів за гратами. В Луценка прочитав все так, як той розказував. Домовились, що запишу його оповідь. Людям треба це почитати. Запис тривав 50 годин. І ось книжка”, – каже Наєм.

 

Луценко до зали звертається стоячи. Перш за все дякує дружині і друзям за вихід книги.

 

“Ця книга це вияв того, що я пережив в тюрмі. Це ніякий не героїзм і не політична акція. Описав, як в тяжкі часи, знаходив щось веселе для себе, що мене тримало. Сміх – це була єдина зброя, яка допомагала вижити в цьому театрі абсурду, в який я потрапив. Сподіваюсь книга так і зупинеться на одному примірнику із цих місць, і продовження не буде”, – каже Луценко.

 

Після презентації, у холі, автори книги роздають автографи. Придбати розповідь колишнього ув’язненого політика, можна за 40 гривень.

 

Вже через годину у Палаці мистецтв, Юрій Луценко разом із керівниками видавництва “Фоліо” презентує ще одну книгу — “Небесна Сотня”. Та наперед попросить не приписувати йому заслуги і авторство.

 

“Тут автори журналісти і люди, які були свідками страшних подій на Майдані, зими цього року. В книзі розповіді про наших героїв – Небесну сотню. Книжка настільки чиста і правдива, що не потрібно її мазати політикою. Тому я її лише презентую”, – сказав Луценко.

 

Книга “Небесна сотня” написана російською і українською мовами. Редактори тексту навмисне не редагували, аби не втратити важливість інформації. Вартість книги 95 гривень. Кожних 10 гривень отриманих від продажу, видавництво обіцяє переказувати на потреби постраждалих на Майдані.

Gazeta.ua