Ведуча прогнозу погоди на “1+1” привезла на Форум видавців еротичну “Цукерочку”

*
У суботу, 13 вересня, у Львові Келя Ликеренко влаштує еротично-поетичну забаву «Цукерочка». Захід відбудеться о 20:00 у фестиваль-ресторації “Лівий берег” (просп. Свободи, 28).

 

“Цукерочка” – це збірка еротичних віршів від Келі Ликеренко (ведучої прогнозу погоди на “1+1” Тетяни Коваленко). У неї ввійшли як відомі та улюблені з Ночей Еротичної Поезії твори, так і нові вірші. Ілюстрував збірку художник та музикант Макс Паленко.

 

Келя Ликеренко: “Я хочу, щоб українці були вільні і духом, і помислом, і словом, і фантазіями… І вільно – не червоніючи і з гідністю – говорили про найсолодше і найсвятіше – про кохання!
Співаючи популярну нині “ла-ла-ла-ла”, я проти того, щоб називати маленьку людину з великими комплексами словом, яке походить від найвищої чоловічої гідністі!
Це дар Господа людству для творіння! І ми маємо витягати божественну сексуальність із нецензурщини і бруду. Коли, мої колеги зізнаються, що читають “Цукерочку” на ніч, я відчуваю, що творю у правильному напрямку!”.

 

Еротично-поетична забава “Цукерочка” запрошує підсолодити фантазії, підняти бойовий дух і не тільки… Ведуча – поетеса Келя Ликеренко. Дійство супроводжуватиметься еротичними ілюстраціями Макса Паленка, непристойними піснями і гарячими танцями як мінімум! Безладом курують Брати Капранови.
Друг Читача