Письменниці продають побачення із собою, щоб допомогти бійцям АТО

У Facebook проводяться благодійні аукціони побачень з цікавими людьми, отримані кошти від яких підуть на допомогу бійцям АТО. Серед відомих особистостей є й українські письменниці – Ірена Карпа та Лариса Денисенко.

*

№1

Ірена Карпа

Українська письменниця, співачка, журналістка, телеведуча.

Мінімальна ставка 10 грн. Ставку можна піднімати цілим числом.  Взяти участь в аукціоні можна за посиланням.

 

Лот №16 - Лариса Денисенко - правник, письменниця

Остання зафіксована ставка - 750 грн. від Надежда Баловсяк (https://www.facebook.com/nadia.balovsyak?fref=ufi)

"Ніколи не думала, що буду продавати кавування, зустріч, спілкування, здавалося, це не продається, а дарується, але зараз хочеться підтримати наших героїв всім, чим можна. Цього року на Форумі видавців я представляю не тільки свої книжки, а і кавування та розмови: про мир, про життя, про війну, про нас, про тих, хто бореться, про тих, хто чекає, про любов".

Лот буде остаточно проданим 12.09.2014 год о 12:00.

Дізнатися більше про акцію:
http://goo.gl/tncHtf

№16

Лариса Денисенко

Правник, письменниця.

Остання зафіксована ставка – 750 грн від Надежда Баловсяк. Лот буде остаточно проданим 12.09.2014 год о 12:00. Детальніше про аукціон тут.

 

“Ніколи не думала, що буду продавати кавування, зустріч, спілкування, здавалося, це не продається, а дарується, але зараз хочеться підтримати наших героїв всім, чим можна. Цього року на Форумі видавців я представляю не тільки свої книжки, а і кавування та розмови: про мир, про життя, про війну, про нас, про тих, хто бореться, про тих, хто чекає, про любов”, – пише на своїй сторінці у Facebook Лариса Денисенко.

Друг Читача