Українець, який подороджував світом із табуретом, презентує книжку про свої пригоди

*

Український продюсеррежисер та мандрівник Леонід Кантер на своїй сторінці на Facebook повідомив про вихід своєї нової книжки “З табуретом до океану”, які він написав у співаторстві із редактором “Історичної правди” Павлом Солодько:

“Два роки, речення за реченням збирав я цю книжечку. І врешті тексту зібралось стільки, що ледь не потонув у тій купі букв. На допомогу прийшов мій добрий друг Павло Солодько – дуже системний, особливо в роботі над текстами, чоловік. Він все привів до ладу. Влада Сошкіна з-за океану намалювала картинки. Видавництво “Фоліо” взялося надрукувати. Тож всім приємного читання!”


Ця книжка розповідає про пригоди друзів, які, сидячи одного разу на кухні, вирішили віднести чотири табурети з цієї кухні до чотирьох океанів – Атлантичного, Індійського, Льодовитого й Тихого – та залишити їх як пам`ятки на узбережжях. Звичайні кухонні табурети. Сказано – зроблено. За п`ять років три табурети вже стояли на берегах трьох океанів. Залишився останній – Тихий. І ось мистецький спецназ висаджується у Нью-Йорку. На кожного – по 33 долари та 33 центи, а також паспорт з візою. Група має місію: перетнути Америку з півночі на південь до мису Горн, рухаючись через десятки країн і кордонів, через гори, пустелі та джунглі. Друзів чекають любов і зрада, дружба і війна, смерть і народження… 14 місяців захоплюючих пригод українців в Америці.


Презентація відбудеться на Львівському форумі видавців.

Друг Читача