Російський письменник приїде до Києва презентувати український переклад пригод солдата Чонкіна

Культовий письменник, громадський діяч Володимир Войнович відвідає 28-30 серпня Київ, щоб презентувати український переклад першої книги легендарної трилогії “Життя та незвичайні пригоди солдата Івана Чонкіна”, що має назву “Особа недоторканна”. Він один із тих російських культурних діячів, які різко засудили російську анексію Криму та підтримали український народ у боротьбі за свою незалежність. Войнович стане почесним гостем Київської книжкової виставки до Дня знань, яка пройде на Хрещатику.

*

 

Володимир Войнович — письменник і поет, лауреат престижних премій, автор багатьох чудових творів, які перекладені тридцятьма мовами світу.  У радянські часи за правозахисну діяльність та антирадянські висловлювання письменник зазнавав переслідувань і 1980 року змушений був емігрувати. Його цикл пригод про солдата Івана Чонкіна читачі визнавали найсмішнішою політичною сатирою радянських часів. Український переклад книги «Життя та незвичайні пригоди солдата Івана Чонкіна. Особа недоторканна» вийде друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», наприкінці серпня.

 

Кумедні до сліз пригоди наївного та простацького солдата Чонкіна розкривають абсурдні реалії Радянського Союзу — він постійно вскочує в безглузді халепи, але «совкова» реальність завжди виявляється ще більш безтямною. Вже давно немає Радянського Союзу, а безжурний простак Чонкін залишився. Мабуть тому, що це по-справжньому народний герой. Минули часи, а трилогія про безжурного солдата Чонкіна так само популярна в усьому світі.

 

Поспілкуватись та поставити питання Володимиру Войновичу можна буде з 28 по 30 серпня у Києві під час книжкової виставки до Дня знань на Хрещатику, а також у місцях презентацій українського перекладу книги «Життя та незвичайні пригоди солдата Івана Чонкіна. Особа недоторканна».

За матеріалами Клубу Сімейного Дозвілля