Прохаськи написали продовження до найкращої дитячої книги 2013 року

*

Тарас та Мар’яна Прохасько написали продовження кротячої саги «Хто зробить сніг». Про це повідомляють у «Видавництві Старого Лева».

 

Книга «Куди зникло море» вийде у вересні.  Проілюструвала її, як і «Хто зробить сніг», Мар’яна Прохасько.

 

Це – детективна історія, насичена і  філософським підтекстом, і неочікуваними сюжетними поворотам.

 

«Це детектив. Про крадіжку. Більше ніяких таємниць не відкрию, щоб було цікаво читати,  Задум виник ще рік тому, коли 7-річна дочка моїх друзів просила мене багато разів розповідати історію, як нас з Тарасом одного разу пограбували у Барселоні. Їй це було так цікаво слухати, що я вирішила написати щось про злодіїв. Тоді ж я часто чула історії від своїх знайомих про дитячі крадіжки. Мене ця тема зацікавила, і так поступово задум почав втілюватися у текст. Крім того, хотілося, щоб наступна кротяча книжка була написана в іншому жанрі. Перша – це щось на кшталт роману-дорослішання, друга – детектив, є ідея вже третьої», – розповіла Мар’яна Прохасько.

 

Перша спільна книжка Тараса і Мар’яни Прохаськів «Хто зробить сніг» вийшла восени 2013 року.  Історія тринадцяти кротенят здобула престижні літературні нагороди – «Дитячу Книгу Року BBC», «ЛітАкцент року», «Книгу року’2013».

Вголос