В Україні заборонили російський телеканал РБК-ТВ

*

Національна рада України з телебачення і радіомовлення заборонила ретрансляцію російського телеканалу РБК-ТВ. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Нацради.

 

“В інтересах інформаційної безпеки держави регуляторний орган визнав зміст іноземної програми “РосБізнесКонсалтинг-ТВ” (” РБК-ТВ “) таким, що не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України”, – йдеться в повідомленні.

Відповідне рішення прийнято на засіданні 7 серпня.

Згідно з повідомленням, підставою для прийняття цього рішення стали результати моніторингів, проведених Нацрадою 25 і 29 липня і 1 і 4 серпня цього року.

«Було зафіксовано розповсюдження інформаційних матеріалів, що містять порушення частини першої статті 2, статті 28 Закону України «Про інформацію», частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та частини першої статті 7 Європейської конвенції про транскордонне телебачення», – коментують в Нацраді.

Через засоби масової інформації та представників Національної ради в областях регулятор попереджає провайдерів програмної послуги про необхідність вилучення цього російського мовника з кабельних мереж України.

Нагадаємо, 24 липня Нацрада визнала, що зміст іноземних програм «РТР-Планета», «НТВ-Мир», «Росія 24» і «ТВ Центр-International» («ТVСІ») не відповідає українському і європейському законодавству, зобов’язавши провайдерів програмної послуги привести свою діяльність у відповідність з цим рішенням.

Espreso.tv