Творець “Гри престолів” перевидасть дитячу книгу про Крижаного Дракона

*Творець “Гри престолів” Джордж Мартін перевидає з новим оформленням дитячу книгу “Крижаний Дракон”, яка була написана ним у 1980 році. Оформлення для неї буде зроблено іспанським фентезі-художником Луїсом Ройо, повідомляє The Telegraph. У книзі представлять кілька оригінальних картин Ройо.

 

Остаточний варіант ілюстрацій ще не показаний, але видавництво Tor Books випустило ряд ескізів до новинки. На них зображені зимові пейзажі, дракони і засніжені ялини.

 

“Крижаний Дракон” був вперше опублікований у 1980 році як частина антології “Дракони Світла”. Казка була перевидана окремою книгою у 2007 році, з художніми ілюстраціями від Івонн Гілберт (Yvonne Gilbert). “Крижаний Дракон” значно відрізняється від циклу книг “Пісня Льоду і Полум’я”, за мотивом яких було знято серіал “Гра престолів”. У творі розповідається про молоду дівчину Андаре, що народилися в середині зими. Вона єдина людина зі свого села, якій вдалося подружитися з Крижаним Драконом.

 

На сьогодні книги Джорджа Мартіна видано накладом 25 мільйонів екземплярів по всьому світу. Письменник в даний час працює над шостою частиною циклу “Пісня Льоду і Полум’я” з робочою назвою “Вітри зими” (The Winds of Winter).

Gazeta.ua