Літня літературна школа видасть колективну збірку

*

1-16 серпня в Карпатах вп’яте відбудеться Літня літературна школа. Відомі письменники та видавці поділяться секретами успіху в літературі з авторами-початківцями. Після Літшколи у видавництві «Електрокнига» окремою книгою видадуть кращі твори учасників проекту.

 

Альманах з творами учасників VЛітшколи – спільний проект «Центру літературної освіти» та видавництва «Електрокнига». Книга вийде відразу в двох агрегатних станах – друкованому та електронному – і буде розповсюджуватися паралельно.

 

На практичних заняттях Літшколи учасники під кураторством лекторів зможуть розробити концепцію видання, візуальне оформлення, формат, промо-кампанію, шляхи просування.

 

«Це буде справді колективний творчий продукт, позаяк, учасники братимуть участь у всіх етапах створення книги, продумування концепції, формату, оформлення тощо. Також автори відточуватимуть власну майстерність під час творчих занять під кураторством відомих письменників, і тексти, які увійдуть до колективного альманаху, пройдуть експертне оцінювання лекторів, будуть удосконаленні», – поділилися в «Центрі літературної освіти».

 

За словами організаторів, таке видання є важливим для творчого становлення і початку літературної діяльності молодих письменників.

 

Нагадаємо, ювілейна VЛітня літературна школа відбудеться 11-16 серпня в Карпатах (с. Микуличин, Івано-Франківська обл.). Програма Літшколи складається з 32 годин лекційних та практичних занять. Лекції читатимуть досвідчені та професійні письменники, директори видавництв, літературознавці та критики, а саме: Тарас Прохасько, Мар’яна Савка, Юрій Винничук, Маріанна Кіяновська, Олег Лишега, Ростислав Семків, Антон Санченко, Завен Баблоян та Ірина Вікирчак. Іноземний гість-лектор – Юстина Чеховська (Польща). Також учасники виконуватимуть творчі завдання і братимуть участь у літературних вечорах.

 

Як взяти участь у Літшколі?

 

Щоб взяти участь у проекті, потрібно заповнити РЕЄСТРАЦІЙНУ АНКЕТУ: http://goo.gl/l9NeJT Прийом заявок триває до 25 липня включно. Відбір 60 учасників (30 поетів і 30 прозаїків) здійснюється на конкурсній основі. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 1500 грн (у вартість входить навчання, проживання у котеджі, 3-разове харчування, трансфер з Івано-Франківська і назад, роздаткові матеріали, екскурсії тощо).

 

Детальніше про Літшколу читайте за посиланням: http://goo.gl/KwPimF

 

Організатор:  Центр літературної освіти

За підтримки Фонду розвитку громад «Лівобережна Київщина»

Організаційні партнери: відпочинковий комплекс «Скеля», українсько-американське видавництво «TheVerandaProject», видавництво «Електрокнига»

Книгарні-партнери: Смолоскип, Читайка, Чулан, Купідон, мережа книгарень «Є»

Інформаційні партнери:ARTUkraine, LB.ua, ШО, Платформа, Korydor, Лови Момент, Буквоїд, Друг Читача, Читомо, ЛітАкцент, Litfest, Арт-Вертеп, Українська культура, Майстер Клас