Юрій Винничук: “Увесь світ, який оглядає відео і чує, як донбаські дебіли тішаться збитим літаком”

*

Письменник Юрій Винничук на своїй сторінці у Фейсбуці висловився з приводу авіакатастрофи пасажирського літака «Malaysia Airlines» над Донеччиною.

 

“BBC: Сбитый Boeing 777 может стать поворотной точкой конфликта”. Я про це подумав у перші хвилини трагедії. Але не хотів нічого писати, бо так би виглядало, що людям горе, а нам з того щось доброго буде. Але інші написали.

 

В кожному разі Донбас хотів, аби його почули в Україні, то тепер його почув увесь світ, який оглядає відео і чує, як донбаські дебіли тішаться збитим літаком. А потім патрають валізи, знімають з трупів прикраси, розтягують метал на брухт.

 

В принципі – нормальна річ. Цивілізована Європа робила так само. І в Англії, і у Франції були підприємливі люди, які на скелях виставляли фальшиві маяки, щоб заманювати кораблі, а після кораблетрощі, добивали тих, хто вижив, і грабували”, – підкреслив Винничук.

 

Та зазначив, що на цьому аналогії між випадками в Україні та Європі закінчуються. Адже останніх за мародерство вішали.

Стик

 • Витас Ник

  Террористы не захватывали ракетные комплексы «Бук» и С300, – Виталий Ярема….. Питання кто збив боінг…

  • r130811

   “Благодаря сайту Flightradar24, инструментарий авиадиспетчеров доступен любому пользователю сети. На этом ресурсе можно посмотреть и историю маршрутов рейса за последние дни. И вот что странно: именно в день трагедии Boeing отклонился южнее и оказался над зоной боевых действий.” (www.vesti.ru/doc.html?id=1808769)
   Причем отклонение от курса началось еще над Польской территорией! Зачем – обвинить сепаратистов и Россию?

 • r130811

  А чому донбаські дебіли цей літак 17.07.207 спеціально “завели” в зону дії АТО ? Адже раніше він оминав цю зону…